Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Besedy pro školy a školky

Naše knihovna se zabývá novým systémem přípravy informačních lekcí, které jsou připravovány přímo jednotlivým třídám na míru.

Využívá v nich prvky kritického myšlení a nové metody získávání informací. Upřednostňujeme 90. minutové lekce, ale samozřejmě se přizpůsobíme vašim přáním.

Přijďte si tedy domluvit lekci přímo s knihovnicí nebo zavolejte a knihovnice se přijde domluvit za vámi. Těšíme se na každou vaši návštěvu v knihovně!

Informace o BESEDÁCH najdete na www.knih-pt.cz/detskyweb/ . Na levé liště najdete odkaz Pro školy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function program_mapa_pohled() in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php:109 Stack trace: #0 /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func.php(330): box_vypis_boxu('7', 'stred', 0) #1 /data/www/crnet/knih-pt/templates/page-two-left/template-pages.php(15): vypisStrankyPage('7', 'stred') #2 /data/www/crnet/knih-pt/templates/template-page-main.php(52): include('/data/www/crnet...') #3 /data/www/crnet/knih-pt/index.php(224): include('/data/www/crnet...') #4 {main} thrown in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php on line 109