Klub maminek

V únoru 2016 zahájil své pravidelné setkávání Klub maminek při Městské knihovně Prachatice, maminky se se svými malými ratolestmi scházejí v oddělení pro děti a mládež. 

Program pro ně připravuje paní Mgr. Jaroslava Šamatová, oblíbená bývalá paní učitelka, na kterou vzpomíná nejedna generace prachatických obyvatel. Zaměřen je na děti předškolního věku od jednoho roku do pěti let, tématy prvních setkání jsou například „Zvířátka v ZOO“, „Knížky F.Hrubína a J.Trnky“ nebo „Básničky a říkadla pro nejmenší“. V průběhu programu se děti nejen naučí něco nového, ale čas se nalezne i na hru a zábavu. Na setkání s nejmenšími čtenáři se těšíme každý měsíc vždy ve středu od 10.30. Vstup zdarma.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function program_mapa_pohled() in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php:109 Stack trace: #0 /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func.php(330): box_vypis_boxu('90', 'stred', 0) #1 /data/www/crnet/knih-pt/templates/page-two-left/template-pages.php(15): vypisStrankyPage('90', 'stred') #2 /data/www/crnet/knih-pt/templates/template-page-main.php(52): include('/data/www/crnet...') #3 /data/www/crnet/knih-pt/index.php(224): include('/data/www/crnet...') #4 {main} thrown in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php on line 109