Klub Tvořivé středy se Zdeňkou Lebedovou

Oblíbenou akci s dlouholetou tradicí jsou Tvořivé středy se Zdenkou Lebedovou, které se konají v Oddělení pro děti a mládež 1x měsíčně, vždy ve středu od 14.00 hodin.

Paní Lebedová tématicky zaměřuje svá tvořivá odpoledne na svátky a tradice spojená s obdobím, ve kterém se jednotlivá tvoření konají. Před Velikonoci si děti mohou vytvořit velikonoční dekoraci, v následujícím měsíci vyrobí dáreček maminkám k svátku. Vstup na akci je zdarma (včetně materiálu).


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function program_mapa_pohled() in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php:109 Stack trace: #0 /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func.php(330): box_vypis_boxu('91', 'stred', 0) #1 /data/www/crnet/knih-pt/templates/page-two-left/template-pages.php(15): vypisStrankyPage('91', 'stred') #2 /data/www/crnet/knih-pt/templates/template-page-main.php(52): include('/data/www/crnet...') #3 /data/www/crnet/knih-pt/index.php(224): include('/data/www/crnet...') #4 {main} thrown in /data/www/crnet/knih-pt/inc/_func/_func_boxy.php on line 109